Szafy Aktowe

Szafki aktowe na segregatory

Szafy aktowe wysokie na segregatory

Szafy aktowo-ubraniowe na segregatory i ubrania

Szafy aktowe w ofercie firmy TEZAP to nie tylko trwałość, funkcjonalność i estetyka przy wysokiej jakości, ale także możliwość wybrania najodpowiedniejszego mebla spośród szerokiej gamy produktów.

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy szafy aktowe z półkami, które równie dobrze sprawdzają się jako aktowe jak i do innych zastosowań, z drzwiami przeszklonymi i pełnymi, które znaleźć mogą się nie tylko w biurze, ale także wszędzie tam, gdzie niezbędne jest miejsce do składowania różnego rodzaju przedmiotów: dokumentów i segregatorów, akcesoriów biurowych, narzędzi, przyrządów, elementów złącznych, skrzynek, pudeł itd.

Szafy w różnych wersjach wymiarowych, o zdywersyfikowanej szerokości, wysokości i głębokości do użytkowania na wielu stanowiskach warsztatowych, w halach maszyn, narzędziowniach, w biurach, garażach, piwnicach.

Wyposażenie szaf to szuflady i/lub półki z możliwością regulacji wysokości, wyjęcia lub dołożenia kolejnej, co pozwala na dobór optymalnej wersji na dane stanowisko.

Obok wielu wersji wymiarowych oferujemy możliwość doboru parametrów dotyczących obciążenia szaf. Obok standardowych szaf oferujemy również wersje do obciążeń 800 kg, co znacznie poszerza możliwość zainstalowania naszych mebli w różnych warunkach użytkowania.

Niektóre z szaf mogą być dostarczane w wersji zdemontowanej ­ w kartonie, co może być niezwykle istotne w trakcie przenoszenia w miejscach wąskich, na klatkach schodowych itp., gdzie nie ma możliwości dostarczenia szafy w całości.

Nasze szafy po oczyszczeniu i zabezpieczeniu antykorozyjnym powierzchni, malowane są w technologii proszkowej, która obok walorów estetycznych pełni funkcję ochroną.